Zebranie sprawozdawcze za rok 2019

W sobotę 22 lutego 2020 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2019. Oprócz podsumowania działań naszej jednostki w minionym roku, z rąk Wójta Gminy Dywity Daniela Zadwornego podziękowanie odebrał Jan Ziędarski, mieszkaniec Kieźlin i były strażak naszej jednostki, który bezinteresownie i nie patrząc na zagrożenie pomagał swoją koparką podczas pożaru stodoły w Zalbkach (Alarm 097-098/2019). Podziękowanie otrzymał również Prezes Tadeusz Bielicki, za największą ilość wyjazdów wśród druhów OSP Kieźliny – 107.
Za zaangażowanie  w działalność OSP Kieźliny wyróżnieni zostali druhowie: Barbara Kołosowska, Robert Kołosowski, Łukasz Dąbkowski, Marcin Symonajc, Leszek Jost oraz Maciej Raczyński. Za przekroczenie 10 litrów oddanej krwi w klubie HDK OSP Kieźliny wyróżnienie otrzymał Krzysztof Klemczak.